Czy zabierać piżamę na kemping?

Choć kemping różni się od innych form spędzania wakacji pod wieloma względami, największą uwagę przywiązujemy zwykle do noclegu. Obawiamy się zbyt niskiej temperatury oraz braku różnego rodzaju udogodnień. Jedną z częstych wątpliwości jest to, w czym najwygodniej będzie nam spać na kempingu.

Czy warto zabrać piżamę? Pomimo tego, że piżama wydaje nam się niezbędną częścią garderoby, często okazuje się, że na kempingu możemy się bez niej jak najbardziej obejść. Nawet latem, noce bywają często bardzo zimne. Ze względu na to rolę piżamy o wiele lepiej będzie spełniał niezbyt gruby, wygodny dres.

Pamiętajmy również, że często w nocy czy nad ranem wychodzimy z namiotu lub przyczepy jeszcze zanim zdążymy się ubrać. Chcemy iść pod prysznic, do toalety lub zagotować wodę na kawę. Warto przed wyjazdem zadać sobie pytanie, w czym najwygodniej będzie nam poruszać się po terenie kempingu.

W ostatnich latach na kempingach można zauważyć nowy „trend” piżamowy. Coraz więcej osób chętnie wkłada na noc tzw. Śpioszki dla dorosłych.

Ich ogromną zaletą jest to, że są bardzo ciepłe. Z pewnością dostarczą też wiele radości innym osobom obecnym na kempingu. Nie można jednak uznać ich za wygodne podczas korzystania z toalety.

www.zs4zabrze.pl www.uks.olsztyn.pl